Hakkımda

Doğa Dündar

Doğa Dündar

Avukat

Kadıköy/İstanbul doğumludur. Galatasaray Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Kadir Has Üniversitesi’nde Sağlık Hukuku Yüksek Lisans programına katılmıştır. Eğitim hayatı boyunca fransızca, ingilizce, latince, rusça, italyanca ve ispanyolca dil bilgilerini öğrenmiş ve TÜBİTAK eğitimlerine katılmaya hak kazanmıştır.

1991 yılında çalışmaya başlamış, 2004 yılına kadar Club Med, Vip, Visitur, Birleşmiş Milletler gibi uluslararası kurum ve kuruluşlarla çalışmış, hizmetler sunmuş, mal alım satımları yapmış ve çeşitli organizasyonlar düzenlemiştir. Aynı yıllarda Efes Pilsen Spor Kulübü’nde Basketbol Türkiye Şampiyonluğu kazanmıştır.

2004 yılında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren BSG Hukuk Bürosu’nda hukuki hizmet sektörüyle tanışmış ve stajyer olarak görev yapmaya yapmaya başlamıştır.

2006 yılında “Les Filles De La Charité” vakfı ile sözleşme imzalamış ve 2009 yılına kadar işbu vakıf ile vakfa ait Özel Fransız Lape Hastanesi’nde idari müdürlük ve danışmanlık yapmıştır.

2009 yılında avukatlık ruhsatını alarak İstanbul’da avukatlık ofisi kurmuş ve 2016 yılına kadar İstanbul’da avukat olarak çalışmıştır.

2011 yılında Rusya’nın Kırım Bölgesi’ndeki Simferopol’de de bağımsız bir hukuki danışmanlık şirketi kurmuş ve 2013 yılına kadar Kırım’da Türkiye Odessa Konsolosluğu’nun nezaretinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermiştir.

Eğitim ve öğrenime devam etmekte olan Avukat Doğa Dündar, 2016 yılının ocak ayından beri Fethiye’de Muğla Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini ifa etmektedir.