Hakkımızda

30 yılı aşkın iş tecrübesiyle birlikte 17 yıldır yerli ve yabancı müvekkillerimize avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

2004 Yılından Beri

1991 yılından günümüze, 30 yılı aşkın süredir çalışıyor ve 2004 yılından beri yerli ve yabancı müvekkillerle hem Türkiye’de hem uluslararası alanlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti veriyoruz.

1991 Yılından Günümüze

1991 yılından günümüze 30 yılı aşkın süredir çalışıyor ve 2004 yılından beri yerli ve yabancı müvekkillerle hem Türkiye’de hem uluslararası alanlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Neden Biz?

Davanız Karmaşık ve Zor İse Bizimle Çalışmalısınız

Bizler, hem standart davalarla hem de mümkün olduğunca rekabete dayalı, zor, karmaşık ve çözebileceğimizi düşündüğümüz herhangi bir yerdeki ihtilaflarla ilgili çalışmayı tercih ediyoruz.

Dürüst ve İlkeli Hizmet

Bizler hukuki ihtilaf ile ilgili olarak müvekkile doğruları söylemekle yükümlü olduğumuzun bilincinde, ilkelerimiz doğrultusunda ve vekillik ilişkisi içerisinde çalışıyoruz.

7/24 Hukuki Hizmet

Müvekkilin bizlerden birisine 7 gün 24 saat ulaşabilmesi için azami gayreti gösteriyoruz. Tüm çağrılara cevap verip, cevap veremediğimiz çağrılara en kısa sürede geri dönüş yapıyoruz.

Sigortalı Dava

Müvekkilin talep etmesi halinde, hukuki işi veya davayı 500.000.-TL bedele kadar sigorta altına alıyoruz.

Online Hizmet

Müvekkillerin dosyalarını online olarak görebilmeleri sağlıyor ve dosyaları her zaman müvekkilin ulaşabileceği şekilde kullanımına sunuyoruz.

Felsefemiz

1

Hukukun Üstünlüğü

Hukukun üstünlüğüne inanıyoruz. Her davayı hukuk normlarını gözeterek ve hukuk kuralları çerçevesinde takip ediyoruz. 

2

Dürüst İletişim

Her zaman ve her şartta herkes ile dürüst iletişim kurmaya ve doğruları söylemeye özen gösteriyoruz. 

3

Mükemmelliğe Odaklı

Değerlerimize ve bütünlüğümüze göre davranışlarımızın düzenli olarak kontrolünü sağlıyor, önceliklerimizi belirleyerek zayıf noktalarımızı tespit ediyor ve gerekçe uydurmadan çözümler üretmek için çalışıyoruz. 

Hakkımızda

Doğa Dündar

Doğa Dündar

Avukat & Hukuki Danışman

H. Ömer Özek

H. Ömer Özek

Stj. Avukat

Birlikte Çalışalım