İçeriğe geç

Doğa Dündar

Hukuki Danışman & Avukat

1980 yılı Caddebostan, İstanbul doğumludur.

Ortaokul ve lise eğitimi Galatasaray Lisesi’nde tamamlamıştır. Aynı yıllarda (TUBITAK) Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu‘nda matematik eğitimleri almıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk öğrenimi almıştır.  Kadir Has Üniversitesi Sağlık Hukuku Yüksek Lisans programına katılmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde eğitimine ve öğrenimine devam etmektedir.

2004 yılında hukuk bürosunda stajyer olarak çalışmaya başlamıştır. 2006-2009 yıllarında “Les Filles De La Charité de Saint Vincent de Paul” vakfı ve Özel Fransız Lape Hastanesi’nde idari müdürlük ve danışmanlık yapmıştır. 2009 yılında İstanbul Barosu’ndan avukatlık ruhsatını almıştır. 2011 yılında Kırım Bölgesi’nde de bağımsız bir hukuki danışmanlık şirketi kurmuştur ve 2013 yılına kadar Kırım’da hukuki danışmanlık hizmetleri vermiştir. 2016 yılına kadar İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak çalışmıştır. 2016 yılında Muğla Barosu’na kayıt olmuşur. Halen Fethiye’de avukatlık mesleğini ifa etmektedir. 

Yeterli seviyede Fransızca ve İngilizce konuşmaktadır.

1980 yılı Caddebostan, İstanbul doğumludur.

Ortaokul ve lise eğitimi Galatasaray Lisesi’nde tamamlamıştır ve aynı yıllarda (TUBITAK) Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu‘nda matematik eğitimleri almıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk öğrenimi almıştır.  Kadir Has Üniversitesi’nde Sağlık Hukuku Yüksek Lisans programına katılmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde eğitimine ve öğrenimine devam etmektedir.

2004 yılında hukuk hizmeti vermeye yerli ve yabancı müvekkillerle çalışan bir hukuk bürosunda stajyer olarak başlamıştır. 2006-2009 yıllarında “Les Filles De La Charité de Saint Vincent de Paul” vakfı ve Özel Fransız Lape Hastanesi’nde idari müdürlük ve danışmanlık yapmıştır. 2009 yılında avukatlık ruhsatını aldıktan sonra İstanbul’da avukatlık ofisini kurmuştur ve birçok avukatla birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. 2011-2013 yıllarında Rusya’nın Kırım Bölgesi’ndeki Simferopol’de de bağımsız bir hukuki danışmanlık şirketi kurmuş ve Ukrayna’da hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri de vermiştir. 2015 yılının kasım ayında Fethiye’ye taşınmış ve halen Muğla Barosu’na 1074 sicil numarası ile kayıtlı olarak avukatlık mesleğini ifa etmektedir.

Yeterli seviyede Fransızca ve İngilizce konuşmaktadır.